Elektrikli Isıtıcı Pantolon

199.90  KDV Dahil

Uygunluk: 47 adet stokta

wws Evteks / Müşteri Temsilcisi Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş

Paylaş on facebook
Facebook
Paylaş on twitter
Twitter
Paylaş on linkedin
LinkedIn


Elektrikli Isıtıcı PantolonUSB BAĞLANTILI ISITICI KIYAFET: NEFES ALABİLİR, RÜZGAR VE SIVI GEÇİRMEZ, TEKNİK TEKSTİL ÜRÜNÜDÜR.


USB bağlantısı, laptop ya da şarj aleti için değil, 12V adaptörler için geçerlidir.


Isıtıcı Termal Pantolon 6 -12 volt elektrikle çalışmakta olup, 60 watt elektrik tüketmekte ve kıyafeti giyen kişiyi hiçbir şekilde elektrik çarpma riski bulunmamaktadır.


Ürünün sade yapısı ve tasarımı, kolay ve çeşitli kulanım imkanı sunmaktadır. Pantolonun içine döşenen rezistans kablo ısıyı dengeli bir şekilde vücuda dağıtmakta, rahatsız etmeden dengeli ve konforlu bir ısıtma sağlamaktadır. Maksimum 40–45°C derecede, kullanan kişiyi terletmeden dengeli bir şekilde ısıtmaktadır.


Pantolonumuzda kullandığımız kumaş su ve rüzgar  geçirmemekte, astar ise yumuşak dokunuşlu tay tüyü tasarımı sayesinde cilde temas ettiğinde hava almasını sağlamaktadır. Elektrik bağlantı sistemi kullanım şekline göre değişmektedir. Örneğin; motosikletler için akü, kutup başına bağlanan bir ara kablosuyla; traktör, araba, kamyon, iş makinesi gibi araçlarda çakmaklık fişi bağlı olan bir adaptörle; sabit yerde çalışan seyyar satıcı, tanıtım elemanı, nöbet bekleyen asker, polis gibi kullanıcılar için 12 voltluk adaptörle; avcılar, dağcılar ve yaya olarak gezen kişiler için batarya ve şarj adaptörüyle  çalışabilmektedir. Ürettiğimiz ürünler 1 yıl firmamız tarafından garantilidir.Özellikleri:


%100 yerli üretim ve yerli teknoloji,


Yüksek teknolojili teknik tekstiller,


Akıllı kumaş teknolojisi,


Konforlu ve ergonomik tasarım,


Güvenli, hafif ve rahat kullanım,


Su tutmaz,


Rüzgar geçirmez,


Nefes alır.
 


 

Ağırlık 0.700 kg
Boyutlar 10 × 30 × 30 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.