Elektrikli Termal Yelek

249.90 

wws Evteks / Müşteri Temsilcisi Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Temizle

Paylaş

Paylaş on facebook
Facebook
Paylaş on twitter
Twitter
Paylaş on linkedin
LinkedIn

USB BAĞLANTILI TERMAL YELEKUsb ile ısıtıcılı kıyafet, nefes alabilir, rüzgar ve sıvı geçirmez, tektik tekstil ürünüdür.


USB bağlantısı, laptop ya da şarj aleti için değil, 12 V adaptör için geçerlidir.


Isıtıcı Termal Yelek 6-12 volt elektrikle çalışmakta olup, 30+30 60 watt elektrik tüketmekte ve kıyafetimizi giyen kişiyi hiç bir şekilde elektrik çarpma riski bulunmamaktadır.


Isıtıcı Termak Yelek içerisinde bulunan ekstra termal malzeme, elektriğe bağlı olmadığı durumlarda ısıyı daha uzun süre muhafaza eder.


Ürünün sade yapısı ve tasarımı, kolay ve çeşitli kullanım imkanı sunmaktadır. Yeleğin içine döşenen rezistans kablo, ısıyı dengeli bir şekilde vücuda dağıtmakta, rahatsız etmeden dengeli ve konforlu bir ısıtma sağlamaktadır. Maksimum 40-45 C derecede, kullanan kişiyi terletmeden dengeli bir şekilde ısıtmaktadır.


Yeleğimizde kullandığımız kumaş, su ve rüzgar geçirmemekte, astar ise yumuşak dokunuşlu tay tüyü tasarımı sayesinde, cilde temas ettiğinde hava almasını sağlamaktadır. Elektrik bağlantı sistem, ise kullanım şekline göre değişmektedir. Örneğin: motosikletler için akü kutup başına bağlanan bir ara kablosuyla; traktör, araba, kamyon, iş makinesi gibi araçlarda çakmaklık fişi bağlı olan bir adaptörle; sabit yerde çalışan seyyar satıcı, tanıtım elemanı, nöbet bekleyen asker, polis gibi kullanıcılar için 12 voltluk adaptörle; avcılar, dağcılar ve yaya olarak gezen kişiler için batarya ve şarj adaptörüyle çalışabilmektedir. Ürettiğimiz ürünler 1 yıl firmamız tarafından garantilidir.


Özellikleri;


%100 yerli üretim ve teknoloji,


Yüksek teknoloji teknik tekstiller,


Akıllı kumaş teknolojisi,


Konforlu ve eergonomik tasarım,


Güvenli, hafif ve rahat kullanım,


Su tutmaz,


Rüzgar geçirmez,


Nefes alırAğırlık 0.700 kg
Boyutlar 6 × 35 × 33 cm
Renk

Siyah

Beden

1, 2

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.