EOC Bahar Dalı Lüks El İşlemeli Misafir Havlu Seti

216.00  KDV Dahil

Uygunluk: 999 adet stokta

wws Evteks / Müşteri Temsilcisi Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Uluslararası patentli, ödüllü kumaş teknolojisi ile üretilen EOC Bahar Dalı Lüks Antibakteriyel El İşlemeli Misafir El Havlusu


 


EOC Bahar Dalı Lüks Antibakteriyel El İşlemeli Misafir El Havlusu 5


1 Ad. EOC El  Havlusu – 250 gr/adetEOC Bahar Dalı Lüks Antibakteriyel El İşlemeli Misafir El Havlusu 6

EOC 8 senelik ArGe çalışması sonucu ortaya çıkan teknolojidir.

EOC Marka Patent Numarası: 2019/116495 • Dayanaklı özelliğe sahip el havlusu.

 • EOC teknolojimizi oluşturan doğal mineral ve alglerden oluşan nanokompozit bileşenler içerir.

 • Magnezyum ve kalsiyum içeriği ile bağışıklık sisteminize olumlu katkı sağlar.

 • Deforme olmayan yüksek kaliteli üretim.

 • %100 pamuk.

 • Çok defa yıkanabilir.

 • Artırılmış mukavemet.

 • Kalıcı özellikler.

 • Yumuşak.

 • Mükemmel su emiciliği, hidrofilite.

 • Formaldehit içermez.

 • Rahat kullanılabilir ve konforlu.

 • %100 Türk Malı, Türk Teknolojisi.

 


EOC Bahar Dalı Lüks Antibakteriyel El İşlemeli Misafir El Havlusu 7 • YENİLİKÇİ EOC TEKNOLOJİSİ İLE AŞILANMIŞ- AntiBakteriyel, antiviral, antimikrobiyal testleri yapılmış ve kanıtlanmış el havlusu alacaksınız. Bu EOC teknolojili koruma, havlularınızın temizliği, kokuları engellemesi ve cildinizi koruması anlamına gelir. Bu aynı zamanda havlularınızın daha az sıklıkta, sıradan havlulara göre daha yıkanabilir anlamına gelir.

 • KOKU ENGELLEME ÖZELLİĞİ- EOC teknolojili aşılanmış havlu lifleri, kokuyu üreten bakteri ve mikropları engeller. EOC’un uluslararası patente sahip  teknolojisi, etkisi uzun ekstra lüks bir tabaka sağlayarak havlu tazeliğini korur.

 • CİLDİNİZİ KORUR- Sıradan el havluları bakteriler için bir üreme alanıdır. Ancak EOC teknolojili mucize havlularımız bakteri üremesini önler ve her duştan sonra size taze ve temiz bir his verir. Bu cildinizde tahrişe neden olabilen bakterilerden korunacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda hipoalerjeniktir. Bu toksik olmadığını, cildi nazik bebekler ve çocuklar için mükemmel özellik sağlar.

 • MAKSİMUM EMİCİLİK- 650 gr/ad. olan mucize pamuk havlularımız, ultra emici ve nefes alabilen bir malzeme sağlayan benzersiz bir büküm işlemi ile üretilmiştir. EOC havlularımız ile her duştan sonra 5 yıldızlı lüks bir otel deneyimi yaşayacaksınız.

 • 3X DAHA AZ ÇAMAŞIR- Antimikrobiyal teknolojimiz EOC havluları sıradan havlulardan daha temiz tuttuğu için mucize havlularınızı 3 kat daha az sıklıkta yıkayabilirsiniz.

 • TASARRUF- EOC havluları yıkamak size zaman, su, enerji ve deterjandan kazandıracak ve bun tasarruflara ek olarak, yeni havlu satın alma da tasarruf edersiniz.

Paylaş

Paylaş on facebook
Facebook
Paylaş on twitter
Twitter
Paylaş on linkedin
LinkedIn

Uluslararası patentli, ödüllü kumaş teknolojisi ile üretilen EOC Bahar Dalı Lüks El İşlemeli Misafir Havlu Seti
1 Ad. EOC El  Havlusu – 250 gr/adet1 Ad. EOC Banyo Havlusu – 650 gr/adet
EOC 8 senelik ArGe çalışması sonucu ortaya çıkan teknolojidir.
EOC Marka Patent Numarası: 2019/116495

Dayanıklı özelliğe sahip el ve banyo havlusu.
EOC teknolojimizi oluşturan doğal mineral ve alglerden oluşan nanokompozit bileşenler içerir.
Magnezyum ve kalsiyum içeriği ile bağışıklık sisteminize olumlu katkı sağlar.
Deforme olmayan yüksek kaliteli üretim.
%100 pamuk.
Çok defa yıkanabilir.
Artırılmış mukavemet.
Kalıcı özellikler.
Yumuşak.
Mükemmel su emiciliği, hidrofilite.
Formaldehit içermez.
Rahat kullanılabilir ve konforlu.
OEKO-TEX sertifikalıdır.
%100 Türk Malı, Türk Teknolojisi.EOC 8 senelik ArGe çalışması sonucu ortaya çıkan teknolojidir.EOC Marka Patent Numarası: 2019/116495

YENİLİKÇİ EOC TEKNOLOJİSİ İLE AŞILANMIŞ- EOC teknolojili koruma, havlularınızın temizliğini koruması ve kokuları engellemesi anlamına gelir. Bu nedenle, standart havlulara göre daha az yıkamaya ihtiyaç duyar.
KOKU ENGELLEME ÖZELLİĞİ- EOC teknolojili aşılanmış havlu lifleri, koku üreten bakteri ve mikropları engeller. EOC’un uluslararası patente sahip  teknolojisi, ekstra lüks bir tabaka sağlayarak havlu tazeliğini uzun süre korur.
CİLDİNİZİ KORUR- Sıradan el ve banyo havluları bakteriler için elverişli üreme alanlarıdır. Ancak EOC teknolojili mucize havlularımız bakteri üremesini önler, cildinizde tahrişe neden olabilecek mikroorganizmalardan korunmanızı sağlar. Her duştan sonra size taze ve temiz bir his verir. Aynı zamanda hipoalerjeniktir. Cildi hassas bebeklere ve çocuklara mükemmel uyum sağlar.
MAKSİMUM EMİCİLİK- Mucize pamuk havlularımız, ultra emici ve nefes alabilen bir malzeme sağlayan benzersiz bir büküm işlemi ile üretilmiştir. Her duştan sonra 5 yıldızlı lüks otel deneyimi yaşatır.
3 KAT DAHA AZ ÇAMAŞIR- EOC havluları sıradan havlulardan daha temiz tuttuğu için, mucize havlularınızı 3 kat daha az sıklıkta yıkayabilirsiniz.
TASARRUF- EOC havluları yıkamak size zaman, su, enerji ve deterjandan kazandıracak; bu tasarruflara ek olarak, yeni havlu satın alımından tasarruf edeceksiniz.

Ağırlık 0.300 kg
Boyutlar 3 × 25 × 25 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.