Güvenli Ödeme Kolay İade 250 TL ve Üstü Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

EOC Lüks Bukle Pamuk Yüz El Saç Banyo Havlu Seti

1,049.00 

paylaş

EAN: N/A Stok Kodu EOC-PAM-YESB-ST Kategori Etiket

Açıklama

EOC Lüks Bukle Pamuk Yüz El Saç Banyo Havlu Seti

1 Adet EOC Lüks Bukle Pamuklu Yüz Havlusu 33×33 cm
1 Adet EOC Lüks Bukle Pamuklu El Havlusu 50×70 cm
1 Adet EOC Lüks Bukle Pamuklu Saç Havlusu 45×80 cm
1 Adet EOC Lüks Bukle Pamuklu Banyo Havlusu 80×140 cm
 

EOC ile üretilen havlularımız yenilikçi teknoloji özelliği sayesinde kokuyu engeller, cildinizi korur, maksimum emicilik sağlar, üç kat daha az çamaşır yıkanmasını sağlar. EOC havluları pamuksu yüzeyleri sayesinde cildi asla tahriş etmez. Güvenilir hijyeni, konfora, lüks bir dokunuşa dönüştürüyoruz.
 
Çevreci EOC’yle dokunan özel havlularımızı sizin çok seveceğiniz renklere dönüştürürken tamamen organik proses uygulandı. Kullandığımız renklerin tamamında size ve çevreye zarar vermeyecek sadece organik boyar maddeler ile üretildi.
EOC havlular aynı zamanda içerdiği magnezyum ve kalsiyum ile bağışıklık sisteminize olumlu katkı sağlar. Toksik madde içermez ve hipoallerjeniktir. Hassas cilde sahip bireylerde, çocuklarda ve bebeklerde güvenle kullanılabilir.
EOC havlular daha uzun süre temiz kalması ve daha az yıkamaya ihtiyaç duyması; su, enerji ve deterjandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. 
EOC havlular üzerinde, etkisi uzun süren ekstra lüks bir tabaka mevcuttur ve bu sayede havlu, tazeliğin uzun süre korur. Yumuşak olmasına rağmen mükemmel su emiciliğine sahiptir.
EOC havluların üretiminde kullanılan benzersiz büküm işlemi ile havlulara ultra emici ve nefes alabilen bir yapı kazandırılarak her duştan sonra 5 yıldızlı lüks bir otel deneyimi yaşatılması amaçlanmıştır.
Ödüllü proses sayesinde kumaş işlem süresi kısadır ve üretimde enerji tasarrufu sağlamaktadır.
 
 
EOC 8 senelik ArGe çalışması sonucu ortaya çıkan teknolojidir.EOC Marka Patent Numarası: 2019/116495
EOC (evolution of cotton) – pamuğun evrimi, pamuğun daha iyi bir gelecek için evrilmesinin hikayesidir.
EOC tamamen doğal minerallerden oluşmuş ve özel bir teknolojiyle yüzde 100 doğal pamuklu kumaşa uygulanan ve günümüzün “süper pamuğu’’nun geliştirilmesini sağlayan ilk işlemin adıdır.
KOKU ENGELLEME ÖZELLİĞİ- EOC teknolojili aşılanmış havlu lifleri, koku üreten bakteri ve mikropları engeller. EOC’un uluslararası patente sahip  teknolojisi, ekstra lüks bir tabaka sağlayarak havlu tazeliğini uzun süre korur.
CİLDİNİZİ KORUR- Sıradan el ve banyo havluları bakteriler için elverişli üreme alanlarıdır. Ancak EOC teknolojili mucize havlularımız bakteri üremesini önler, cildinizde tahrişe neden olabilecek mikroorganizmalardan korunmanızı sağlar. Her duştan sonra size taze ve temiz bir his verir. Aynı zamanda hipoalerjeniktir. Cildi hassas bebeklere ve çocuklara mükemmel uyum sağlar.
MAKSİMUM EMİCİLİK- Mucize pamuk havlularımız, ultra emici ve nefes alabilen bir malzeme sağlayan benzersiz bir büküm işlemi ile üretilmiştir. Her duştan sonra 5 yıldızlı lüks otel deneyimi yaşatır.
3 KAT DAHA AZ ÇAMAŞIR- EOC havluları sıradan havlulardan daha temiz tuttuğu için, mucize havlularınızı 3 kat daha az sıklıkta yıkayabilirsiniz.
TASARRUF- EOC havluları yıkamak size zaman, su, enerji ve deterjandan kazandıracak; bu tasarruflara ek olarak, yeni havlu satın alımından tasarruf edeceksiniz.
 

Ek bilgi

Renk

Antrasit, Beyaz, Lacivert, Mavi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Filters

Place your product filters here.