Evteks Prestij Ultra Lüks Mısır Pamuğu Kahverengi Banyo Havlusu 100x180 Cm

229.90  KDV Dahil

Stokta yok

Paylaş

Paylaş on facebook
Facebook
Paylaş on twitter
Twitter
Paylaş on linkedin
LinkedIn

Evteks Prestij Ultra Lüks Mısır Pamuğu Kahverengi Banyo Havlusu 100x180cm

Ürün İçeriği

▶ 1 adet 100x180cm kadife dokuma banyo havlusu ve özel bez koruma kılıfı

Evteks Prestij havluları, Mısır Pamuk Derneği tarafından onaylanmış, ekstra uzun elyaf  %100 Mısır penye pamuğundan yapılmış benzersiz kalitede el ve banyo havlularıdır.

700 GSM (metre kare başına gram) ağırlığındaki Mısır Pamuğu’ndan üretilen havlular, elle toplanmış liflerle hazırlanmış, hassas bir şekilde güçlü, pürüzsüz iplikler haline getirilmiş, lüks yumuşaklığa, kabarıklığa ve emiciliğe kavuşturulmuştur.

Mısır pamuğumuzun dayanıklılığı, yıllarca iyi muhafaza edilmesi nedeniyle kendi başına benzersiz bir ünü hak ediyor. Nefes alabilirlik ve yumuşaklık her yıkamada gelişmekte, uzun ömürlülüğü ve kalitesi ile lüks ürün olarak sınıflandırılmaktadır. 

Mısır pamuğu her cilt için ve özellikle hassas ciltler için harika bir terapidir. Doğal kumaş, aşırı nemi emerek, cildin etkili bir şekilde nefes almasını sağlayarak vücut ısısını düzenler. Bir ömür boyu sürecek gelenek, üstün kalite, konfor ve sürdürülebilir uzun ömür sunar.

Tüm Egyptian Cotton ™ özenle seçilmiştir. Bu işlem, büyük makineler kullanmaya göre elyaf üzerinde daha az stres yaratır. Pamuğun mükemmel yumuşaklığını ve eşsiz gücünü korumasını sağlamanın tek yolu budur. Yıllarca seveceğiniz görkemli pamuğu elde etmenizi sağlamak için fazladan zaman ve çabaya kesinlikle değdiğini düşünüyoruz.

Ağırlık 1.500 kg
Boyutlar 5 × 47 × 36 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.